Θέσεις Εργασίας

Αναζήτηση Εξωτερικών Συνεργατών για Πωλήσεις (Θεσσαλία, Αθήνα, Θεσσαλονίκη)

To Sfyri.gr ,αποτελεί ιδιοκτησία της  Spiliotis-imports – Εισαγωγές Χονδρικό εμπόριο με έδρα τη Λάρισα, και αποτελεί μια από τις κορυφαίες ιστοσελίδες που προσφέρουν προβολή-διαφήμιση στις καλύτερες επιχειρήσεις της  Θεσσαλίας-Αθήνας-Θεσσαλονίκης  με μεγάλες  εκπτώσεις  για υπηρεσίες και προϊόντα. Εάν ενδιαφέρεστε για συνεργασία στο Τμήμα Πωλήσεων, Θεσσαλίας,Αθήνας ή Θεσσαλονίκης, επικοινωνήστε μαζί μας να ξεκινήσουμε άμεσα μια μακροχρόνια και υγιή συνεργασία.

Αρμοδιότητες & καθήκοντα υποψηφίων για το τμήμα Πωλήσεων:

  •  Διαχείριση ήδη υπάρχοντος χαρτοφυλακίου συνεργατών
  •  Ανάπτυξη νέου χαρτοφυλακίου συνεργατών
  •   Εξωτερικά ραντεβού με υποψήφιους συνεργάτες
  •   Παρακολούθηση πωλήσεων και άμεση επαφή με συνεργάτες
  •   Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με συνεργάτες και άμεση ποιοτική εξυπηρέτηση αυτών

Το Sfyri.gr προσφέρει:

  •  Ευκαιρία για υψηλές αποδοχές
  •  Συνεχή εκπαίδευση
  •  Ευελιξία ωραρίου
  •  Υλικοτεχνική υποστήριξη
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Απαιτούμενα προσόντα υποψηφίων:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  •  Προϋπηρεσία στο τομέα πωλήσεων ή marketing τουλάχιστον ενός έτους
  • Άριστη χρήση Ελληνικής γλώσσας (γραπτώς και προφορικώς)
  •  Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και internet
  •  Ικανότητα προσδιορισμού και επίτευξης στόχων
  •  Επαγγελματική συμπεριφορά, προσεγμένη εμφάνιση
  •   Ευχέρεια στην επικοινωνία
  •  Προϋπηρεσία στο συγκεκριμένο τομέα εργασίας καθώς και πτυχίο στο τομέα marketing/διαφήμισης μετρούν σε σημαντικό βαθμό

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email:  info@sfyri.gr